Про компанію

about

Компанія TUMS - це міжнародна команда розробників та аналітиків з багаторічним досвідом впровадження різноманітних систем в різних галузях економіки та, відповідно, з різними цілями та завданнями.
Ми цінуємо професіоналізм, тому в процесі розробки нашого продукту ми долучаємо експертів з успішним міжнародним досвідом, а також українських спеціалістів та громадські організації в галузі управління міським господарством та сучасного розвитку інфраструктури.
Основним напрямком діяльності компанії TUMS є створення інформаційних систем та надання інформаційно-обчислювальних послуг, а також розробка програмних комплексів для автоматизації діяльності муніципалітетів, зокрема - системи «розумного міста».

Зростання кількості автомобілів в містах, затори та труднощі з паркуванням - це перелік питань, які постають перед міською владою. Важливо створити умови для динамічного балансу між транспортними ресурсами та облаштуванням пакувального простору. Кожен день мешканці міста гостро відчувають потребу у вирішенні цієї задачі, оскільки бажано вчасно доїхати до роботи та знайти місце паркування. Крім того, для містян суттєво мати форму зв’язку з міською владою і у разі потреби повідомити про поточні проблеми чи висловити побажання. Сучасна людина воліє брати активну участь у суспільному житті, бажає бути почутою та вимагає належної рефлекції від керівників міста.

Основною вимогою для сталого розвитку міст чи ОТГ є комфорт та швидкість отримання відповідних послуг. Враховуючи темп життя людей в місті, особливого значення для містян набуває ефективність витраченого часу при взаємодії з муніципальними органами, зокрема на сплату рахунків за комунальні послуги, штрафи, запити на отримання довідок. Також, в даному контексті необхідно враховувати інтереси юридичних осіб - представників бізнесу, що знаходяться в постійному контакті з міськими органами влади, звертаючись за отриманням дозволів або направляючи скарги тощо.

Компанія TUMS є прихильником сучасного розвитку міст за допомогою інформаційних технологій, підтримуючи та всебічно забезпечуючи мобільність, стійкість та зручність цифрових систем для містян. Місія TUMS полягає у підвищенні економічного розвитку громад та створенні сучасного інформаційно-технічного міського середовища. Розробка зручних цифрових застосунків та впровадження їх у містах суттєво покращує якість життя мешканців. Значне прискорення ритму життя вимагає від керівництва міст або ОТГ забезпечення мешканців зручними засобами та інструментами, які дозволятимуть вирішувати власні потреби найбільш швидкими та зручними способами.

Для керівників міст та ОТГ впровадження цифрових систем від TUMS означає створення інформаційної міської «екосистеми», що відповідає найкращим світовим практикам, суттєво зменшує адміністративне навантаження та має всебічну інформацію для аналізу з метою забезпечення повноцінної реакції на проблеми та завдання міста.